Co znajdziesz na tym blogu, a czego lepiej poszukać gdzie indziej?

Przeczytaj koniecznie jeśli chcesz dowiedzieć się całej prawdy o autorze tego bloga!

Witaj,

Bardzo cieszę się, że udało Ci się znaleźć chwilę, aby zajrzeć na mojego bloga. Doceniam to i mam nadzieję, że treści, które tu znajdziesz będą dla Ciebie przydatne zarówno w nauce matematyki, jak i w planowaniu kariery zawodowej.

Na wstępie kilka słów o autorze. Nazywam się Krzysiek Stencel i jestem tutaj przede wszystkim po to, aby dawać Ci swoimi wpisami jak najwięcej wartości. Nie zdziwi Cię pewnie, że kilka lat temu ukończyłem Matematykę – z wykształcenia jestem zatem matematykiem. Od czasu skończenia studiów pracuję w finansach – obecnie pracuję w najbardziej mobilnym polskim banku jako specjalista w pionie ryzyka 🙂 Jeśli masz konto na stronie LinkedIn (do czego bardzo namawiam) to odsyłam do swojego profilu

==Profil na LinkedIn ==.

 

Myślę, że możesz mieć kilka pytań. Zastanawiasz się…

co znajdziesz na tym blogu?

Praktyczne zastosowanie zagadnień matematycznych głównie w branży finansowej, która jest mi szczególnie bliska – prezentacji będzie służył cykl wpisów: Matematyka w praktyce;

Perspektywy zawodowe i ścieżki kariery powiązane z nauką matematyki, a także ciekawe opowieści o matematyce – prezentacja w ramach cyklu: Matematyk ma tematy.

jak często będę publikował wpisy?

– Założyłem, że nowe wpisy będą pojawiać się 2-3 razy w miesiącu. Mogą się oczywiście zdarzyć dłuższe lub krótsze przerwy – każdy z nas ma czasem trochę spraw na głowie, nieprawdaż?

dla kogo jest ten blog?

– Dla osób myślących poważnie o swojej przyszłej karierze w finansach. Zarówno dla maturzystów, jak i dla studentów, którzy w matematyce widzą drogę do osiągnięcia swoich celów. A może ktoś chcący zostać analitykiem znajdzie tutaj co nieco dla siebie? Zapraszam do lektury również rodziców, aby byli świadomi jakie perspektywy czekają ich dzieci.

dla kogo nie jest ten blog?

– Dla tych osób, dla których matematyka podana nawet w najmniejszej dawce jest największą karą 🙂 Nie chciałbym, aby ten blog był jak szkoła – pamiętaj NIC NIE MUSISZ. Jeśli jednak CHCESZ dowiedzieć się więcej, to zapraszam serdecznie.

 

Aby być na bieżąco z informacjami pojawiającymi się na blogu, proszę zostaw swój adres na liście mailingowej – podając go poniżej:

 

Co jakiś czas będę wysyłał Ci ciekawostki znalezione przeze mnie w internecie i inne rzeczy “ekstra” :).

W razie pytań pisz śmiało na krzysiek@prostamatematyka.pl. Odpisuję na każdego maila.

Znajdziesz mnie także na innych mediach społeczościowych:

Gdzie mnie szukać?
Fanpage ProstaMatematyka.pl na Facebooku – LINK
Mój profil na LinkedIn – LINK
Mój profil na Instagram – LINK
Mój profil na Twitter – LINK

Pozdrawiam,

Krzysiek Stencel

Polub nas na:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *