15 wskazówek, jak z matematyka stać się analitykiem

Zarówno szkoła, jak i studia nie do końca nadążają za dynamicznym rynkiem pracy. Stąd większość wiedzy, którą zdobywasz podczas nauki nie zostanie przez Ciebie wykorzystana. Co gorsze, w szkole nie zdobędziesz też całości wiedzy, która pomoże Ci znaleźć wymarzoną pracę. Co więc robić i jak uzupełniać braki w edukacji, aby po studiach nie martwić się o zatrudnienie?

Od matematyka do analityka

Dzisiejszy wpis będzie nietypowy. Co więcej, jego treść nie pojawi się jawnie na blogu. Będą jednak prezenty dla osób, które zapisały się na moją listę mailową. Ale…. po kolei.

Jestem mega zadowolony z miejsca, w którym obecnie się znajduję. Rodzinnie – jest bardzo dobrze, a to dla mnie zdecydowanie priorytet. Zawodowo – mam ciekawą pracę, uczę się nowych rzeczy, buduję bloga i markę osobistą. Wiem jednak, że wszystko to jest rezultatem wielu, wielu moich starań, prób, wyrzeczeń i oczywiście niejednokrotnie błędów.

Zadałem sobie ostatnio dwa pytania:
1) Jakie czynniki miały wpływ na to, że jestem w tym miejscu?
2) Co mogłem zrobić inaczej, aby osiągnąć te same rezultaty, ale w krótszym czasie?

Otworzyłem Worda i zacząłem analizować. Po jakimś czasie udało mi się stworzyć listę. To lista 15 wskazówek oraz rad, jak z matematyka stać się prawdziwym analitykiem i osobą swobodnie poruszającą się w świecie bankowości.

W kolejnym kroku do każdej ze wskazówek dałem krótkie wyjaśnienie, oraz tam, gdzie to możliwe zaproponowałem materiały dodatkowe. Wyszła z tego całkiem spora publikacja. Zdecydowałem się nie umieszczać jej na blogu w formie wpisu. Dokument zatytułowany “Od matematyka do analityka – 15 pomocnych wskazówek” otrzymają JEDYNIE osoby zapisane na moją listę mailową.

Jeżeli już jesteś na mojej liście, to proszę sprawdź skrzynkę, bo tam czeka na Ciebie niespodzianka. Jeżeli jeszcze nie obserwujesz mojego bloga, to serdecznie zapraszam – szczegóły poniżej.

Zapisz się – nic nie tracisz, możesz tylko zyskać

Zapisując się na listę mailową Prosta Matematyka dowiesz się m.in.:

  • o nowościach na blogu,
  • o tym co słychać świecie matematyki oraz
  • jak z matematyka – teoretyka stać się analitykiem – praktykiem.

Zapisać się możesz używając poniższego formularza:

Oczywiście z listy możesz się w dowolnej chwili wypisać.

Obserwuj Prostą Matematykę

Od początku tego roku, blog otworzył się na nowe miejsca. Obecnie tematy związane z Prostą Matematyką możesz śledzić na:

== Facebooku – zapraszam na fanpage @prostamatematykapl – LINK;
== Instgramie – więcej z życia autora @prosta_matematyka – LINK;
== Linked in – zawodowy profil autora – LINK;
== Twitter – raczkujący profil @KrzysztStencel – LINK.

Zapraszaj mnie, obserwuj mnie, odwiedzaj bloga, zostaw komentarz lub napisz do mnie.

A to jeszcze nie koniec, bo niedługo będziemy mogli spotkać się w dwóch lub trzech nowych miejscach, ale o tym ciiiiiii……….

A Ty? Już zapisałaś / zapisałeś się na moją listę?

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysiek

Polub nas na:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *